Opublikowano Dodaj komentarz

Smart Security Interface

Smart Security Interface

Oprogramowanie Smart Security Interface pozwala na użytkowanie podpisu kwalifikowanego na komputerze.

Poniżej prezentujemy film, na którym pokażemy skąd pobrać i jak użytkować program Smart Security Interface wraz z podpisem kwalifikowanym.

Link do pobrania programu znajdziecie -> NA TEJ <- podstronie.

Wraz z podpisem kwalifikowanym Eurocert program Smart Security Interface umożliwia odblokowanie certyfikatu do używania z programami takimi jak:

  • Płatnik
  • Comarch Optima
  • Symfonia
  • Adobe Reader
  • SecureDoc 2

I wiele innych.

Nowak Administrators Sp. z o.o. dostarcza rozwiązania IT dla firm, działamy głównie na terenie województwa śląskiego i dolnośląskiego. Dostarczamy podpisy kwalifikowane Eurocert (pieczęcie kwalifikowane, podpisy zgodne z ZSMOPL), oprogramowanie Comarch (Optima, ERP itd.) jak i własne autorskie oprogramowanie takie jak NAMS (Nowak Administrators Management System), które dostosowujemy pod konkretne potrzeby firm naszych klientów. Każda firma jest inna i każda firma potrzebuje innych rozwiązań by sprawnie działać. Wprowadzamy automatyzację programową, by przyspieszyć proces obiegu dokumentów i danych u naszych klientów a także automatyzować konkretne procesy jak na przykład wystawianie faktur. Dzięki współpracy z nami wygenerujesz oszczędności na procesach biurowych, wprowadzisz nowe innowacyjne usługi a także polepszysz wizerunek firmy.

Pozostałe usługi

Współpracujemy z firmami takimi jak: 

  • Spółka Restrukturyzacji Kopalń
  • Państwowe Gospodarstwo Leśna Lasy Państwowe
  • Kone Polska

Pomagamy firmom z wszystkich branż, a wśród naszych klientów znajdują się firmy z przemysłu kolejowego, firmy obracające nieruchomościami przemysłowymi, biura rachunkowe, stowarzyszenia, związki zawodowe, a także firmy handlowe.

Dzięki szerokiej współpracy z wieloma branżami umiemy szukać różnych, dopasowanych rozwiązań. Każda firma wystawia FV. Ale również każda firma wystawia je w inny sposób, na inne kwoty i również z inną częstotliwością. Jedni wysyłają listem inni mailem a część naszych klientów wprowadziła możliwość pobierania FV z ich systemów rozliczeń.

 

Realizujemy wdrożenia i szkolenia

Do poprawnego działania firmy potrzeba dobrego i sprawnego oprogramowania. Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku w swojej branży aby móc dostarczać również rozwiązania takie jak Smart Security Interface bezpośrednio do Państwa firmy. Działamy na miejscu u klienta lub zdalnie w zależności od potrzeb a także złożoności zlecenia. Świadczymy usługi dostarczania oprogramowania, jego serwisowania, instalacji a także szkoleń z ich obsługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *